+38 050 933 86 44
Верх
 

Внутрішній туризм – локомотив української економіки (фото+відео)

Створюємо екосистему розвитку туристичних дестинацій в Україні.
5 Бер

Внутрішній туризм – локомотив української економіки (фото+відео)

На старті нового туристичного сезону важлива подія відбулася у столичному “Premier Hotels and Resorts”. Її організатори — Юлія Алєксєєва, ініціатор проекту «Туристичні кластери 300+», Сергій Савюк, член Наглядової Ради ПрАТ “Кий Авіа” та Валерія Секісова, керівник департаменту продажів і маркетингу “Premier Hotels and Resorts” — розказали українським і іноземним журналістам, що у травні 2018 року був створений проект “Туристичні кластери 300+”, основною метою якого є розвиток внутрішнього туризму та економіки України.

Задача – за 3 роки створити понад 300 кластерів і всю потрібну інфраструктуру для їх ефективної діяльності. Розвиток кластерної туристичної економіки принесе від 800 мільйонів до 1,5 мільярда доларів інвестицій. Все більше гравців туристичного бізнесу розуміють потенціал розвитку внутрішнього туризму та приєднуються до проекту зі створення туристичних кластерів.

З моменту створення учасники проекту ведуть активну освітню діяльність у регіонах, співпрацюють з кращими українськими експертами та запрошують іноземних. У лютому стартує перша “Європейська школа кластерного менеджменту” для лідерів туристичних дестинацій. Це дуже важливий проект для України, який створює кваліфікованих фахівців, здатних розвивати дестинацію комплексно. На прес-конференції ініціатор проекту “Туристичні кластери 300+” детальніше розповість про очікуваний практичний ефект такої школи. У 2019 році компанія “Кий Авіа” робить внутрішній туризм одним із пріоритетних напрямків та долучається до проекту “Туристичні кластери 300+”. Компанія планує виявляти та впроваджувати нові якісні туристичні продукти за допомогою турактива кластерів.

У деяких регіонах вони вже створені, але інструмент ефективної реалізації відсутній. Участь у проекті дає можливість поєднати ресурси та створити новий потужний механізм для розвитку українського туризму. Дуже важлива тема у розвитку — впровадження та навчання якісних стандартів сервісу.

Лідером сервісу в Україні є готельний оператор “Premier Hotels and Resorts”, який не тільки відкриває нові готелі по всій території України, але й навчає інших готельєрів у “Вищій школі готельного бізнесу”. Участь у проекті “Туристичні кластери 300+” створює можливості комплексно впроваджувати якісні навчальні програми та майстер-класи від експертів “Premier Hotels and Resorts” для готельєрів по всій території України.

Такий комплексний підхід гарантовано створює умови для трансформації українського сервісу та виходу на новий якісний рівень усієї індустрії. Учасники прес-конференції розкажуть про алгоритм співпраці та функціонування з кластерами, плани найближчих заходів, наявні туристичні кластери в Україні, вигоду національних компаній від розвитку туристичних кластерів, створення бази унікальних туристичних об’єктів та інфраструктурних проектів. Завдяки кластерному підходу та участі національних компаній у проекті відбувається синергічний ефект на розвиток індустрії та створюється можливість ефективного використання ресурсів.

Зараз одне з пріоритетних завдань проекту «Туристичні кластери 300+» – сформувати об’єднання партнерів зі спільною метою стрімкого економічного розвитку країни, які готові використовувати туризм як потужний інструмент. По суті, це кризові команди, які під керівництвом кризового менеджера і за цілковитої підтримки лідера дають поштовх галузі.

Сергій Комісаров, Олексій Воронцов (Платонов), Ukrpress.info