+38 050 933 86 44
Верх
 

Створено Асоціацію туризму та гостинності Західної Черкащини

5 Бер

Створено Асоціацію туризму та гостинності Західної Черкащини

Громадська організація “Асоціація туризму та гостинності Західної Черкащини” отримала підтвердження про державну реєстрацію як юридичної особи. Асоціація створена в рамках національного проекту “Туристичні кластери 300+” за ініціативи Фонду “Uman Tomorrow” і Федерації роботодавців у сфері туризму України. Таким чином, діяльність туркластеру “Західна Черкащина”, який діє на території дев’яти районів Черкаської області: Жашківського, Звенигородського, Катеринопільського, Лисянського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського, Уманського та Христинівського, набула юридичної основи.

Протягом трьох тижнів експерт із Німеччини Ганс-Ульріх Трозієн та команда проекту “Туристичні кластери 300+” активно працювали над питаннями розвитку внутрішнього туризму в Україні. Разом ми провели ряд заходів у наступних містах та селах: Київ, Вишгород, Черкаси, Диканька, Полтава, Харків, Запоріжжя, Канів, Умань, Хуст, Ужгород, Віта Поштова.
Ми запрошували представників туристичного бізнесу, влади, місцевих активістів та представників інших сфер бізнесу. Виявилось, що у більшості випадках найбільш активним є тільки один семент, у кожному регіоні різний, а досягти співпраці всіх буває важко через недовіру, минулий досвід та конкуренцію. Ми сподіваємось, що приводячи приклади Німеччини та Грузії, Пану Трозієну вдалось переконати багатьох у необхідності об’єднання зусиль та ресурсів для досягнення спільної мети.

Під час подорожей Ганс-Ульріх Трозієн виділив основні задачі для подальшого розвитку туристичної України:
– інвентаризація. Навіть там де її проводять є багато помилок, виключені важливі локації, фактори та дані. Представники проекту “Туристичні кластери 300+” починають активну работу над цим питанням та впроваджують єдину форму інвентаризації для кластерів,
– покращення комунікації. У відвіданих містах ми познайомились з неймовірною кількістю активних представників туристичної та суміжних сфер, які діють відокремлено над однією задачею та не можуть досягати цілей за відсутністю необхідних ресурсів. Поєднання ресурсів у якісній комунікації допоможе вирішенню багатьох питань,
– створення та розуміння стратегії розвитку регіону. Чи знають учасники бізнесу та влада у якому напрямку потрібно діяти або хаотично виконують ряд протилежних дій? Команда проекту “Туристичні кластери 300+” пропонує працювати над ясністю у цьому питанні, 25.10 о 15:00 вебінар від Юлії Алексєєвої на цю тему.
– загальні для всієї країни питання очищення водоймів, покращення доріг, відкритість ГЕС для відвідування туристів, питання занедбаних архітектурних памятків, тощо. Такі питання потрібно вирішувати на національному рівні за участю усіх регіонів, окремі зусилля на місцях не можуть дати результату.

Ганса-Ульріха Трозієна вразив неймовірний туристичний потенціал країни, її чудова кухня та гостинність людей. Необхідно багато працювати, але ми вже маємо цінності, про які важливо голосно заявляти, і акцент потрібно зробити насамперед на внутрішніх туристах.

Представники проекту “Туристичні кластери 300+” вдячні експерту за готовність працювати у швидкому темпі, усім місцевих організаторам та учасникам, які збирались не тільки послухати, але й активно висловлювали свої ідеї і бачення. Нашою метою було зібрати найкращих та найактивніших, заохочувати їх до дій, дати потрібну інформаційну підтримку. Гадаємо це вдалось. Адже у більшості міст ми вже запланували конкретні заходи, які будемо реалізовувати у найближчій час. Ми плануємо співпрацювати з Паном Трозієном та активно долучати нових кращих експертів.

Нагадуємо, що дії кожного важливі для розвитку всієї країни. Бажаєте долучитись до проекту, реєстрація на сайті travelpeople.com.ua