+38 050 933 86 44
Верх
 

Кластери

Створюємо екосистему розвитку туристичних дестинацій в Україні.

Базовим елементом нашої екосистеми є туристична дестинація.

Дестинація – це фізичний простір, в якому турист перебуває не менше доби. Він містить туристичні продукти, такі як послуги та атракції, а також туристичні ресурси в межах хоча б однієї доби перебування. Цей простір має фізичні та адміністративні межі, які визначають форму його управління, імідж та репутацію, що впливають на його конкурентоздатність на туристичному ринку.

Всесвітня туристична організація

Ми хочемо, щоб в Україні з’явилося 300+ туристичних дестинацій, які могли б надавати цікавий, сучасний, конкурентноздатний продукт на національному, європейському та міжнародному рівнях.

Ми розуміємо, що це шлях і тільки об’єднання всіх зацікавлених учасників та створення дієвої екосистеми допоможе нам досягти поставлених цілей.

Ми вважаємо, що найбільше ефективним шляхом розвитку дестинацій є створення туристичних кластерів.

Кластер – це галузеве, територіальне та добровільне об’єднання підприємницьких структур, які тісно співпрацюють із науковими (освітніми) установами, громадськими організаціями та органами місцевої влади з метою підвищення конкурентноздатності власної продукції і сприяння економічному розвитку регіону.

Вікіпедія

Тобто кластер це лише інструмент створення дестинацій, а не кінцева мета.

Приєднуйтеся!